Sürdürülebilirlik

Ürünlerimizi Seçerek Dünyamızı Kurtarabilirsiniz!

Sürdürülebilirlik ve geri dönüşüm uzun yıllardır şirketimizde belirleyici konulardır. Önceliğimiz gelecek nesiller için sürdürülebilir ve çevre dostu tekstil yaratmaktır. Geri dönüştürülmüş battaniye, Saçlı Tekstil üretiminden çıkan ayrıştırılmış tekstil atıklarının akrilik ve polyester elyafla birleşiminden oluşan ipliklerden oluşuyor. Bununla, tekstil atıklarının miktarını ve yeni hammadde tüketimini azaltabilir ve normal ürünlerimizin sunduğuyla aynı yüksek kaliteli yüzey, görünüm ve özelliklere sahip daha sürdürülebilir ürünler üretebiliriz.

Tüketici öncesi ve sonrası atıkları değerli ürünlere dönüştürerek yeni hammadde ihtiyacını azaltıyor, atıkların çöp sahasına girmesini önlüyor ve döngüsel ekonomiyi destekliyoruz.

Elektrik Tasarrufu
Enerji Tasarrufu
Su Tasarrufu
Kimyasal Tasarrufu
Boya Kimyasalı Tasarrufu
Atık Su Tasarrufu

Doğayı Seviyoruz!

Geri dönüşümün gerekli olmasının birçok nedeni vardır. Yalnızca karbon ayak izinizi azaltmakla kalmaz, aynı zamanda ham madde toplama ihtiyacını da azaltır, enerji tasarrufu sağlar, sera gazlarını azaltır, kirliliği önler ve daha pek çok şeye yardımcı olur.

Geri dönüşüm alışkanlıklarımızı geliştirerek çevrenin temiz kalmasına ve doğal kaynaklarımızın korunmasına yardımcı olabiliriz.

s